WAŻNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Organizując imprezę plenerową prosimy o zwrócenie Państwa uwagi na zapewnienie prawidłowej mocy energii elektrycznej. Urządzenia pneumatyczne napędzane są dmuchawami i mechanizmami o poborze prądu o 1,1 kW do 4,2 kW. Należy też uwzględnić spadek mocy na kablach i przedłużaczach elektrycznych. Z tego względu przeliczając zabezpieczenie poboru prądu bezpiecznie jest pomnożyć razy dwa pobór prądu wszystkich urządzeń rekreacyjnych, gastronomicznych i estradowych.

W umowach: wynajmu sprzętu i obsługi imprezy, w umowie cateringowej znajdą Państwo wielkość wymaganego zabezpieczenia poboru prądu. Prosimy o sprawdzenie w tym zakresie możliwości miejsca gdzie będzie zorganizowana impreza.

W naszej ofercią znajdują się agregaty prądotwórcze. W sytuacji w której piknik organizowany jest w miejscu, gdzie moc prądu jest ograniczona możemy służyć Państwu pomocą. Państwa życzenie w tej kwestii musi być wprowadzone jako zapis w umowie.

Przy każdej realizacji pikniku zapewniamy przedłużacze elektryczne następującej długości: 50m od punktu dostępu prądu do pierwszego urządzenia i przedłużacze do rozprowadzenia energii elekterycznej pomiędzy urządzeniami przy założeniu, że urządzenia rozstawione są co 10m.


Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych.


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Co warto wiedzieć o serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Promocja celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztosy".


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego.