WAŻNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztosy".

Uczestnicy zabawy biorąc udział w konkursach i turniejach prowadzonych przez animatorów zabaw będą mieli możliwość wygrywania fikcyjnej waluty - sztosów. Ze zgromadzą w ten sposób "gotówką" uczestnicy zabawy zostaną zaproszeni do Casina Exlusive, a następnie zmierzą się w nierównej walce z krupierami ;-). Osoby, które uzbierają w konkursach lub szczęśliwie pomnożą w kasynie fikcyjną gotówkę będą faworytami konkursów licytacji fantów. W czasie Pikniku przeprowadzonych zostanie 5 licytacji, w których do wygrania znajdą się gadżety przygotowane przez organizatora Pikniku. Rywalizacja o fikcyjną walutę to sprawdzony sposób zmotywowania uczestników zabawy do brania czynnego udziału w konkursach.


Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych.


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Co warto wiedzieć o serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Promocja celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztosy".


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego.