WAŻNE INFORMACJE DLA ORGANIZATORA IMPREZY

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego.

Wykorzystując nasze doświadczenie stworzyliśmy szeroką ofertę pikników tematycznych. Każdy piknik jest stworzony pod określoną grupę uczestników zabawy. Piknik Jaskiniowcy jest piknikiem gdzie atrakcje i konkursy przeznaczone są w większości dla dzieci. Piknik Piracki oraz Piknik Arabski są przeznaczone na imprezy rodzinne. Atrakcje w Pikniku Las Vegas przeznaczone są dla osób dorosłych.

Odpowiedni dobór atrakcji zróżnicowany pod względem trudności, zapewnienie atrakcji niezależnych od pogody, ciekawej animacji utrzymanej w odpowiedniej konwencji, daje efekt w postaci dużego zaangażowania w zabawę wszystkich jej uczestników. W czasie tak zorganizowanej imprezy ilość osób nadużywających alkohol stanowi niewielki odsetek, co uznajemy za nasz największy sukces. Tworząc nowe scenariusze imprez stawiamy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo. Organizujemy konkursy tylko na urządzeniach na których uczestnik zabawy nawet jeżeli przeceni swoje możliwości nie odniesie kontuzji np. konkursy na siłomierzu młot, dojenia sztucznej krowy, przejście przez ruchome drabinki, biegu na sprężynującej linia, mistrzostwa w darta, mistrzostwa w piłkarzyki itp.

Nie organizujemy konkursów na symulatorze rodeo, surfing, siłowania na rękę, przeciągania liny, biegów w workach, biegów w potrójnych spodniach i innych konkursów w których jest zbyt duże ryzyko odniesienia kontuzji.


Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych Wymogi techniczne zasilania elektrycznego urządzeń pneumatycznych.

Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych Bezpieczeństwo na imprezach plenerowych.


Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy Konferansjerzy prowadzący nasze imprezy.

Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych Zakotwiczenie do twardego podłoża (kostka brukowa, beton, asfalt) hal namiotowych.


Co warto wiedzieć o serwisie internetowym  www.dart-pol.pl Co warto wiedzieć o serwisie internetowym www.dart-pol.pl

Promocja celny strzał Promocja celny strzał.


Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis Puchary i dyplomy dla zwycięzców konkursów gratis.

Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki Forma płatności za imprezę - termin płatności i wysokość zaliczki.


Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej Wzory umów: wynajmu urządzeń, wynajmu hal namiotowych, obsługi kateringowej.

Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - Licytacje fantów podczas animacji zabawy z fikcyjną walutą - "sztosy".


Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą Jak zabezpieczyć przygotowywaną imprezę plenerową przed złą pogodą.

Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego Nasza koncepcja organizacji pikniku firmowego.